WARSAW METALTECH - wydarzenie, w którym innowacje i inwestycje są na pierwszym miejscu

Targi technologii, maszyn i narzędzi do obróbki metalu WARSAW METALTECH to wydarzenie, w którym innowacje i inwestycje są na pierwszym miejscu. Nowoczesna formuła, kontraktacyjne warunki i otwartość na nowe technologie są gwarantem satysfakcji odwiedzających. Event odbędzie się w dniach 23-25 stycznia 2024 roku w Ptak Warsaw Expo.

Automatyzacja to klucz do rozwoju w branży obróbki metalu w ostatnich latach. Duża część przedsiębiorców działająca w sektorze decyduje się na inwestycje w optymalizujące rozwiązania mimo spowolnienia gospodarczego. Co więcej, według analiz jedna czwarta firm w kolejnych miesiącach chce zwiększyć wkład finansowy w rozwój, a 66 procent pozostałej grupy planuje utrzymać go na porównywalnym szczeblu.

To otwiera spore pole do kontraktacji, nawiązywania nowych relacji biznesowych i szukania możliwości rozbudowy bazy klientów. Wydarzeniem temu dedykowanym będzie WARSAW METALTECH, które odbędzie się w Ptak Warsaw Expo.

Największe marki potwierdziły swój udział na WARSAW METALTECH

Choć do wydarzenia zostało jeszcze kilka miesięcy, najważniejsze marki działające w branży obróbki metali już potwierdziły swój udział w styczniowej edycji WARSAW METALTECH. W tym gronie znaleźli się Machine Tools International, Polska Grupa CNC, KMA Maszyny, Sturmer, ARCO, HAFEN, Jorgensen Easy Tech, WOLFGRIPP, INTER POLER, AI LAB, GG Tech, GudePol, AUER, OBERON, HandyFix, FIN, STM, Euro-Box oraz Hautec. Liczba wystawców nadchodzącej edycji stale się powiększa.

WARSAW METALTECH okazją do otwarcia się na nowe rynki

Jednym z najważniejszych aspektów wydarzeń organizowanych w Ptak Warsaw Expo jest ich otwarcie na zagraniczych odwiedzających. Międzynarodowe grono przedsiębiorców przyciąga nie tylko korzystna lokalizacja obiektów położonych w centrum Europy, ale również jakość, którą od lat cechują się eventy.

To właśnie dlatego pierwszą edycję WARSAW METALTECH odwiedzili uczestnicy z ośmiu krajów poza Polską: z Finlandii, Litwy, Łotwy, Ukrainy, Niemiec, Czech, Włoch i Portugalii. Stworzyło to dogodne warunki kontraktacyjne dla polskich przedsiębiorców i umożliwiło im wejście na nowe rynki zbytu. Jednocześnie zagwarantowało to większą stabilizację łańcuchów dostaw i umocniło biznesowe kontakty.

W kolejnej edycji zostanie postawiony jeszcze wyraźniejszy akcent na łącznie biznesu ponad granicami. Warto więc skorzystać z szansy i sprawdzić, jak wiele można otrzymać dzięki obecności podczas WARSAW METALTECH.

Co jeszcze zyskasz na WARSAW METALTECH?

WARSAW METALTECH nastawione jest na networking, ale nie tylko. Poza wymianą handlowych informacji odwiedzający otwierają się na nowe możliwości inwestycyjne. Dzięki okazji do poznania pełnej gamy ofert najważniejszych firm działających w sektorze, można będzie dobrać partnera wpisującego się w potrzeby przedsiębiorstwa. Jednocześnie event stanie się branżową stolicą innowacji. Podczas niego bowiem będą miały miejsce istotne premiery i pokazy, które pozwolą odwiedzającym w pełni poznać nowe rozwiązania.

WARSAW METALTECH to wydarzenie, w którym innowacje i inwestycje są na pierwszym miejscu. Zarejestruj się już dziś!

Zostań wystawcą: https://warsawmetaltech.pl/zostan-wystawca/
Odbierz bezpłatny bilet: https://warsawmetaltech.pl/rejestracja/