Wypromuj się na Międzynarodowych Targach Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu 2021!

Drogi Wystawco!
Targi Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu to niepowtarzalna okazja do wypromowania Twojej firmy! Chcesz, by Twoje stoisko odwiedziło jak najwięcej osób? Pomożemy Ci sprawić, że Twoi klienci dowiedzą się, że jesteś częścią Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu !
Poniżej KROK po KROKU wyjaśniamy jak sprawić, by o Twojej obecności na Targach dowiedzieli się Twoi klienci!

1. Zamieść nasz baner w swojej stopce mailowej oraz w stopkach pracowników Twojej firmy
2. Zamieść w swoich kanałach Social Media oraz na www informację, że będziesz na Targach Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu i sukcesywnie o tym przypominaj!
3. Wyślij mailing do bazy swoich klientów, że będą mogli zobaczyć Twoją firmę na Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu.
4. Poinformuj swoich klientów za pomocą swoich kanałów Social Media o tym, co na nich czeka na Twoim stoisku! (jakie brandy? jakie innowacyjne produkty i usługi? jakie atrakcje?)
5. Przygotuj ofertę specjalną na targi i poinformuj o niej swoich klientów za pomocą kanałów Social Media oraz mailingu.
6. Umieść na swojej stronie podlinkowany baner Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu.
7. Podziel się wszystkim tym, co przygotowałeś na Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu z naszym zespołem! Wyślij nam listę atrakcji i ambasadorów obecnych na Twoim stoisku oraz poinformuj nas o premierach, promocjach i rabatach, które przygotowałeś na targi, a my zamieścimy to w naszych kanałach Social Media. (wszelkie materiały wysyłaj na adres mailowy: k.matera@warsawexpo.eu)
8. Jeśli potrzebujesz materiałów o naszych targach, poniżej znajduje się lista plików do pobrania.
Gdybyś potrzebował więcej, napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Gdybyś potrzebował więcej napisz do nas, a my postaramy się pomóc! Tylko działając razem jesteśmy w stanie osiągnąć sukces.

Pobierz bannery


1000×1000


970×250


160×600


250×250