Pewny partner gwarancją najwyższej jakości eventu.Współpraca Ptak Warsaw Expo oraz Polskiej Grupy CNC

Pozycję eventowego lidera gwarantuje współpraca z najlepszymi. W Ptak Warsaw Expo stawiamy więc wyłącznie na sprawdzonych przez lata partnerów. Miło nam poinformować, że Polska Grupa CNC, lider innowacji na rynku, wspierać będzie swoim doświadczeniem nasze dwa wydarzenia – Warsaw Metal Tech oraz Wood Tech Expo.

Czym jest Polska Grupa CNC? To firma rodzinna, stworzona z pasji do innowacji i automatyzacji. W swojej ofercie ma najnowocześniejsze urządzenia sterowane numerycznie przeznaczone do obróbki wielu materiałów. Ich nadrzędnymi cechami są wysoka jakość, niezawodność i trwałość, co wpływa zarówno na płynność pracy produktu, jak i niską awaryjność sprzętu, czyli dwie kluczowe składowe satysfakcji klienta.

Oferta Polskiej Grupy CNC to trzy serie ploterów frezujących. Maszyny mają odmienne parametry techniczne, dzięki czemu kupujący mogą wybrać sprzęt odpowiadający ich potrzebom. To właśnie oni są w centrum zainteresowań firmy, która najwyżej stawia indywidualne podejście do wymagań kontrahentów.

Nie ulega wątpliwości, że profesjonalizm to drugie imię Polskiej Grupy CNC, dlatego też cieszymy się, że dołączyła ona do grona partnerów Warsaw Metal Tech oraz Wood Tech Expo. Nasza współpraca to nie tylko krok w stronę innowacji, które są znakiem rozpoznawczym Ptak Warsaw Expo, ale również pokazanie, że polskie znaczy dobre.

Warsaw Metal Tech odbędzie się w dniach 24-26 stycznia 2023 roku. Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na stronie internetowej: warsawmetaltech.pl
Druga edycja Wood Tech Warsaw Expo zaplanowana została z kolei w dniach 7-9 marca 2023 roku. Strona internetowa eventu: woodwarsawexpo.com.

Zapraszamy!