Szerokie spektrum rozwiązań dla branży metalowej

W trakcie Warsaw Metaltech na 20 000 m2 przestrzeni wystawienniczej zostanie przeznaczone na użytek wyłącznie wystawcom reprezentującym branżę metalową.  Szeroki zakres tematyczny wydarzenia pozwoli uczestnikom poznać innowacyjne rozwiązania i technologie oraz liczne maszyny i narzędzia służące obróbce metali.

Przemysł metalowy jako jeden z najdynamiczniej rozwijających się sektorów ma kluczowe znaczenie dla całej gospodarki, głównie ze względu na silne powiązanie z innymi jej sektorami. Z wyrobów produkowanych przez przedsiębiorstwa prowadzące działalność w zakresie obróbki metali korzystają firmy działające w branży motoryzacyjnej, transportowej, lotniczej, spożywczej, budowlanej, elektronicznej i innych.  Charakterystyczne dla sektora metalowego jest to, że jest on złożony i jednocześnie rozdrobniony na wiele grup, które tworzą z reguły małe i średnie podmioty, wyspecjalizowane w danej dziedzinie. Branża obejmuje między innymi: firmy prowadzące działalność w zakresie dystrybucji metali lub wyrobów z metali, zakłady zajmujące się wytopem metali lub wyrobów z metali czy przedsiębiorstwa z branży obróbki metali.  

Warsaw Metal—Tech to miejsce, gdzie przedsiębiorcy zajmujący się obróbką metali będą mogli kompleksowo zaopatrzyć swoje zakłady, a także znaleźć rozwiązania, które pomogą zoptymalizować i usprawnić produkcję. W trakcie targów wystawcy zaprezentują, między inymi: maszyny, urządzenia i technologie do obróbki wiórowej, plastycznej i termicznej metali, sprzęt ochronny dla pracowników, oprzyrządowanie technologiczne obrabiarek, wycinarki laserowe, przecinarki plazmowe, wykrawarki, prasę krawędziową, nożyce gilotynowe, a także maszyny, urządzenia i materiały ścierne, dodatki smarne oraz urządzenia kontrolno-pomiarowe i najnowsze oprogramowania. W trakcie wydarzenia nie zabraknie prezentacji najnowszych technologii oraz technik wykorzystywanych do obróbki metali. 

Międzynarodowe Targi Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu w Ptak Warsaw Expo to szansa na inwestycję w przedsiębiorstwo, jak też wymianę informacji, cennego know-how oraz doświadczeń wynikających z codziennej pracy i związanych z podejmowaniem nowych wyzwań.

Potencjał rozwoju przemysłu metalowego jest nieograniczony. Targi umożliwiają bieżące śledzenie zmian na rynku i podążanie za trendami. Weź udział w Warsaw Metaltech.