Premierowa edycja Warsaw Metaltech

Targi Metaltech to wydarzenie, skupiające się całkowicie na branży obróbki metalu. Jest to event, którego korzenie sięgają wciąż kontynuowanych Międzynarodowych Targów Przemysłowych – Industry Week – targów organizowanych przez Ptak Warsaw Expo już od 6 lat.

Ze względu na wciąż rosnące zainteresowanie branżą obróbki metalu, podjęliśmy decyzję o stworzeniu oddzielnej platformy do wymiany wiedzy, obserwacji rynkowych i nawiązywania współpracy biznesowej, czy prezentacji swoich produktów i usług dla stricte tej gałęzi przemysłu.

Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu poznasz najnowsze technologie i tendencje w technologii obróbki metali oraz automatyce i robotyce tej branży.

Weź udział w prezentacjach i pokazach: gniazd roboczych, cieplnej i mechanicznej obróbki metalu, metrologii czy controllingu.

Naszym celem jest, aby Metaltech stał się wiodącym w Europie wydarzeniem skupiającym się tylko i wyłącznie na tej jakże niezbędnej i przyszłościowej gałęzi przemysłu. To świetna okazja do zbadania i dyskusji na temat przyszłości obróbki metali z liderami i ekspertami branży.