Premierowa edycja Warsaw Metal-Tech

Między 3 a 5 listopada 2021 będzie miała miejsce pierwsza odsłona Międzynarodowych Targów Technologii, Maszyn i Narzędzi do Obróbki Metalu Warsaw Metal-Tech. Wydarzenie dedykowane jest specjalistom i przedstawicielom przedsiębiorstw działających w branży metalowej.

Warsaw Metal-Tech to targi wywodzące się z Międzynarodowych Targów Przemysłowych Warsaw Industry Week. Początkowo była to jedna ze stref tego wydarzenia. Ze względu na dynamiczny rozwój imprezy, jak i poszczególnych sektorów przemysłu prezentowanych na targach, a przede wszystkim słuchając głosów branży i sugestii wystawców – postanowiliśmy zorganizować oddzielne wydarzenie, dedykowane branży metalowej. W dniach 3-5 listopada 2021 na 20 000 m2 powierzchni wystawienniczej, przeznaczonej na organizację wydarzenia, zaprezentowana zostanie szeroka gama sprzętu, maszyn oraz narzędzi służących do obróbki metalu.

Warsaw Metal-Tech stanowić będą bogate ekspozycje wystawiennicze, a także liczne debaty, konferencje i warsztaty.  To specjalistyczne targi branżowe będące miejscem biznesowych spotkań oraz prezentacji innowacyjnych technologii obróbki plastycznej metali, zaawansowanych technicznie maszyn, precyzyjnych rozwiązań narzędziowych oraz usług służących procesom związanym z przemysłową obróbką metali. Dzięki szerokiemu spektrum branżowemu uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę poznać innowacyjne technologie i trendy, jak również zwiększyć swoją wiedzę i umiejętności. Wydarzenie to fantastyczna okazja do zbadania i omówienia przyszłości obróbki metali z liderami i ekspertami branży.

Spotkania podczas Warsaw Metal-Tech to szansa na przybliżenie najistotniejszych dla branży tematów, a także zgłębienie charakterystycznych problemów przedsiębiorstw branży metalowej, związanych z codziennym funkcjonowaniem przedsiębiorstw oraz wspólne nakreślenie rozwiązań. 

Udział w targach z pewnością będzie sprzyjał słusznym decyzjom i działaniom mających na celu optymalizację i usprawnienia procesów w przedsiębiorstwie, która przełoży się na jego sprawność i rentowność. Warsaw Metal-Tech będą szansą na znalezienie odpowiedzi na pytania dotyczące realizacji procesów produkcji i jej planowania, gospodarowania zapasami magazynowymi i zapewnieniu odpowiednich surowców, kosztów produkcji oraz kontroli jakości wyrobów, w celu dążenia do jej doskonałości.

Serdecznie zapraszamy na premierową edycję Warsaw Metal-Tech!